GIEŁDA sprzętu retro-komputerowego i nie tylko...

Sprzedaż tu swój retro sprzęt. Kupisz, jeśli coś Cię zainteresuje. Wymienisz się na ciekawe retro sprzęty z innymi użytkownikami GIEŁDY.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Zasady korzystania z forum

0. Po zarejestrowaniu przywitaj się uzupełniając swój wpis na forum "Wpisz się".

1. Na tym Forum rozmawiamy o retrokomputerach, retrokonsolach do gier i demoscenie.

2. Jeśli korzystasz z Forum retrowibracje.pl, zgadzasz się na zasady tu obowiązujące zawarte w niniejszym regulaminie.

3. retrowibracje.pl nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez Użytkowników. Nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi.

4. Treść wypowiedzi wyraża opinię jej autora. Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że czyjaś wypowiedź Ci nie odpowiada, łamie zasady korzystania z Forum lub obowiązującego w Polsce prawa, możesz poinformować o tym Administratora. Administrator Forum dba o porządek i zgodność wypowiedzi z zasadami korzystania z Forum i robi w miarę możliwości wszystko, aby po otrzymaniu stosownej, wiarygodnej informacji usuwać niezgodne posty.

5. Zgadzasz się nie używać Forum do zamieszczania materiałów, które są fałszywe, obraźliwe, niedokładne, wulgarne, obsceniczne, wzmagają nienawiść, zastraszają, profanują wartości, grożą, ingerują w czyjąś prywatność lub łamią obowiązujące prawo.

6. Zgadzasz się również nie zamieszczać materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że dysponujesz prawami do nich lub zamieszczenie tych materiałów nie stanowi naruszenia praw autorskich.

7. Wszelkie wulgaryzmy i obraźliwe sformułowania są zabronione a konsekwencją ich jest usunięcie z forum - ban. Zachowuj się kulturalnie.

8. Pisz na utworzonych forach, zgodnie z wątkami tematycznymi. Nie zakładaj tematu w nieodpowiednim miejscu może on zostać skasowany lub przeniesiony do właściwego forum.

9. Nie używaj BBCode oraz obraźliwych słów w tematach, nie stosujemy w nazwach tematów podanych jako przykład sformułowań (..POMOCY.., SZUKAM GRY River Raid. Tematy z nic nie mówiącym tytułem i napisane wielkimi literami (np. PROSZĘ O POMOC !!!) będą kasowane.

10. Nie pisz postów nie na temat. Nie dopisuj nic nie wnoszących komentarzy. Pisz zwięźle i na temat.

11. Zanim cokolwiek napiszesz sprawdź poprzez 'Szukaj' czy temat nie był już wcześniej omawiany.

12. Cytaty tekstów stosuj wyłącznie wówczas, kiedy cytowany tekst nie znajduje się bezpośrednio nad twoją przyszłą odpowiedzią. Cytowanie całego poprzedniego posta kończy się banem na okres tygodnia.

13. W przypadku gdy zostałeś zbanowany nie zakładaj nowego konta. Jeśli to czasowy ban to cierpliwie odczekaj. Posiadanie kilku kont jest zabronione. Nieprzestrzeganie będzie wiązało się z trwałym usunięciem z forum.

14. Ogłoszenia o sprzedaży muszą mieć podaną cenę. Jeśli nie podano ceny to dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku. Nie wolno umieszczać linków do portali aukcyjnych. Niezastosowanie się do wytycznych będzie skutkowało usunięciem ogłoszenia.

15. Decyzje administratora i moderatorów będą nieodwołalne i skutkują bez tłumaczenia i podawania przyczyny. Bany są przyznawane na okres tygodnia.

Stopka

Forum oparte na FluxBB