Audio CD / EP

Time Warp

…Audio CD/EP

Dream Town

…Audio CD/EP

Scene Music

…Audio CD/EP

Music Disk

…Audio CD/EP

Moja najnowsza płyta Audio CD zrealizowana w 2017. Płyta jest kompilacją EPek, „Memories from Tokyo” oraz „Glimpses of time horizon” i bonus tracka (sześciu utworów).

LIV zabiera nas w klasyczną retropodróż muzyczną. W pierwszej części, „Memories from Tokyo” zgodnie z tradycjami muzyki elektronicznej przenosimy się do futurystycznego miejskiego zgiełku. Zamknijcie oczy, a zobaczycie czarną sylwetkę wędrującą wśród kolorowych cieni zakamarków architektury, parków i nocnych świateł.  Koniec tej części podróży wieńczy znakomite, niepokojące outro.

Część druga, „Glimpses of time horizon”, to zbiór utworów sprzed 20 lat. Ma nasz ulubiony, charakterystyczny smak lat 90. Nastrojowe oldschoolowe pościelówy z czasów piewszych romantycznych miłości oraz „Brains” nawiązujący do najlepszych, nerwowych rytmów demosceny, nóżka sama chodzi.

W bonusie 6 soczystych amigowych kawałków, z których każdy aż się prosi o wizualizację, a wśród nich moja ulubiona „Constellation of Lyra”. Ostatni utwór, „Nothing”, przypomina, że właśnie spędziliśmy kilka błogich chwil w latach 90. Czy naprawdę już czas wracać do rzeczywistości?

Kaja „kya” Mikoszewska, nerdynoca.pl

Jeśli chcesz wejść w posiadanie płyty Audio CD napisz do mnie liv@retrowibracje.pl


Memories from Tokyo

Moja najnowsza EPka zrealizowana w 2017. Jeśli chcesz posiadać ją w wersji Audio CD, napisz na adres liv@retrowibracje.pl.

Płyta Audio CD

1.Trip to Tokyo

2.Day in Tokyo

3.Tokyo in the day

4.Night in Tokyo

5.Enigmatic (Outro)


Glimpses of time horizon

Moja niekomercyjna EP zrealizowana na przełomie 1999/2000. W tym roku (2017) doczekała się opublikowania. Teraz możesz ją mieć w wersji Audio CD. Napisz na adres liv@retrowibracje.pl.

Płyta Audio CD

1.Brains

2.Desire

3.Hearts

4.Love

5.Sigh