Atari – Kolekcjonerska edycja gier

Kolekcjonerska edycja gier na komputer Atari

1. Klątwa (LK Avalon)    2. Miecze Valdgira (ASF)    3. Operation Blood (Mirage)

4. Hans Kloss (LK Avalon)    5. Dwie Wieże (ASF)    6. Caveman (Mirage)

7. Fred (LK Avalon)    8. Kult (ASF)    9. Magia (Mirage)    10. Władcy Ciemności (LK Avalon)

Kontakt i składanie zamówień:

https://www.facebook.com/retronics.eu/

Zestaw pudełkowy składa się z:

  • Kasety lub dyskietki
  • Wielkoformatowej mapy, wydanej na specjalnym papierze syntetycznym – wodoodporna, bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.
    Instrukcji
  • Karty kodów (niektóre tytuły)
  • Karty rejestracyjnej
  • Pudełka mają wymiary 18 x 23 x 4 cm, a więc są wielkości dawnych tytułów do PC czy Amigi. Kasety i dyskietki są umieszczone w specjalnych plastikowych wkładkach pozycjonujących.
  • Hologramu

Strona techniczna wydania

Zarówno kasety, jak i dyskietki są wierną, 100%-tową kopią oryginałów, wraz z zachowaniem wszelkich zabezpieczeń przed kopiowaniem, jeśli istniały na danym tytule. Innymi słowy, jest to cyfrowa, wierna kopia, niczym nie różniąca się od oryginału. Zachowanie zabezpieczeń nie służy rzeczywistemu zapobieganiu wykonywaniu kopii, a jedynie podniesieniu wartości kolekcjonerskiej produktu. Kasety do produkcji są specjalnie produkowane do tej kolekcji – taśma jest przycięta na długość potrzebną do danego tytułu, a obudowy kaset są wykonane z kolorowego tworzywa. Czasem kolor jest dobrany do charakterystyki tytułu, np. Operation Blood jest czerwona. Zapis na taśmie jest specjalnie przygotowany i skalibrowany, zarejestrowany z dużym poziomem zapisu (+10dB), co gwarantuje, że przez długie lata kaseta będzie nam służyć. Testy, wykonane na wybranych losowo próbkach kaset pokazały, że gra wczytuje się za każdym razem.

Całość poligrafii jest bardzo starannie przygotowana i wydana na najwyższym poziomie – nigdy w historii 8-bit nie było w ten sposób wydanych gier. Grafika pochodzi z oryginalnych kaset i dyskietek, jednak została w większości przypadków narysowana zupełnie od nowa, w oparciu o zeskanowane oryginały. Było to konieczne ze względu na marną jakość oryginalnej poligrafii i widoczne punkty sitodruku – szczególnie dokuczliwe po powiększeniu rozmiaru oryginalnej wkładki do rozmiaru pudełka wersji kolekcjonerskiej. Tam, gdzie to możliwe, elementy zostały zwektoryzowane, co jeszcze bardziej poprawia wygląd grafiki.

Zawartość pudełka mieści się w opakowaniu z tektury falistej, która jest umieszczona w pudełku wykonanym z tektury litej, zadrukowanej przy pomocy druku offsetowego oraz pokryta selektywnie lakierem UV. Nadaje to całości wyglądu premium. Ale na tym nie koniec. Całość jest jeszcze umieszczona w obwolucie, wykonanej z tektury litej z naklejoną warstwą z folii aluminiowej. Obwoluta jest zadrukowana przy użyciu najlepszej obecnie dostępnej technologii, czyli HP Indigo. W tej technologii wykonuje się opakowania drogich perfum, kosmetyków, czy opakowania do butelek whisky. Logo, tytuły i wybrane elementy są metalicznie błyszczące. Wydruk jest pokryty błyszczącym laminatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.